آپکی مِن باب سراسری ریاضی ِ "خرداد" !   

یا هو ... !!

 

یه امتحان ریاضی ای دادیم دیروز ما، زیبا  امسال زبان فارسی و ریاضی، سراسری سمپاد شد. یه عده می ترسوندن می گفتن وای سمپاده وحشتناکه، یه عده می گفتن کشوریه پس از مدرسه آسونتره مثل زبان فارسی که آب خوردن بود!!

یهویی اعلام شده بود (به قول یکی انقدر نظام آموزشی دقیق و منظمه باید یه ماه آخر بفهمیم) و ما هم خوب باهامون مثلثات کار نکرده بودن چون قرار بود امتحانی که مدرسه می گیره فقط از مباحث ترم دومی که خونده بودیم باشه!! واسه همین نماینده آموزشیا رفته بودن پیش آقای اصلاح پذیر و ایشون گفته بودن من قول می دم از پس ریاضیا بر بیاین. اینم گفتن که امسال تنها سالیه که سطح علمی بچه های اول (ما رو می گه ها!! ) انقدر بالائه و رسیده به علامه حلی. ماها هم همه کلی ذوقمرگ شده بودیم البته خب

سمپاد اعلام کرده بود نامعادله، الگوریتم تقسیم، بخشپذیری، مجموعه ها و گزاره ها جزو حذفیاتن که خب دوستان می تونیم شاد باشیم که حداقل با این امتحان معنی فعل حذف کردنو درک کردیم  می تونستن نگن حذف میشه، ما می خوندیم. به سادگی. نمی تونستن؟

10 تا سئوال تستی بود (۲۵ دقیقه) که باید توی پاسخنامه ی سمپاد واسه ارزیابی کلی پر می کردیم، دو صفحه هم تشریحی. با وقت ِ بی نظیری که داشت البته. بعد ِ امتحان خیلیا "می گفتن" چند تا سئوالو اصن نخوندیم، ننوشتیم، نرسیدیم... ولی شهریور جمعیتشون به یک صدم می رسه همون خیلیا!!

وای می گن شهریورم کشوری سمپاده  من میتونم، می دونم که می تونم اونو کامل شم

راستی فردا مرحله اول امتحان تیزهوشان ِ ورود به دبیرستانه (پارسال ِ ما!!). از تمامی بازدیدکنندگان گرامی دعوت به عمل نمی آید فردا گوجه سبز بخوریم چون گوجه سبزا دارن آلو می شن

خوب بدین بقیه امتحانارو !

 

 

پ.ن. چه پرشین بلاگ بزرگ شده!!  

 

 

 

نوشته شده توسط آی کیوها(ییها) ---> فاطمه

 

 

 

لينک
پنجشنبه ٩ خرداد ۱۳۸٧ - IQha