بازی شب یلدا ... !!   

به نام او ...

سلام !

 

می گم گفتم حالا که هر جایی می ری یه پست این جوری دارن و ما هم دعوت شدیم ... بگذریم از این که خیلی وقته از شب یلدا می گذره و ما هم بازی کنیم ... خب احتمالا همه می دونن بازی شب یلدا چه جوریه ولی واسه این که بعضیا ممکنه ندونن یه کم توضیح می دم : این یه بازیه که تویش باید 5 تا خصوصیت خودت رو بگی و 5 نفر (وبلاگ !! ) دیگه رو هم دعوت کنی ... !!

 


قبل از اینکه خصوصیت ها رو بگم ، این رو بگم که بیشتر اینا حرفهای بقیه ست ... از تو دفتر عقاید و اینا !!

 

ساکت / کم حرف / مظلوم /  ... خلاصه هرچی صفت این جوری دیگه هم هست بهش اضافه کنین ... من خودم حالم از این خصوصیت ها به هم می خوره و اصلا دوست ندارم این جوری باشم ولی همه می گن که این جوریم  !! والبته خودم هم قبول دارم  ... البته فکر کنم نسبت به پارسال خیلی کم این جوریم و دارم امیدوار می شم که تا چند وقت دیگه اصلا این جوری نباشم ولی باز هم ... احتمالا اگه شرایط برگرده و دوباره با همون آدمای پارسال سر و کار داشته باشم شاید باز هم ... ): شاید هم نه  ... نمی دونم ...

 

عجیب و تودار ... نمی دونم یعنی من واقعا عجیبم ؟ شاید هر کسی که توداره عجیب هم هست ... یا برعکس کسی که عجیبه تودار هم هست ... نمی دونم شاید هیشکدوم از اینا هم نباشه ... در هر حال این جوری می گن ... ولی خیلی دلم می خواد بدونم چرا ؟!!

 


یه کمی لوس ... آره قبول دارم بعضی وقت ها ( فقط بعضی وقت ها ها ... به جان خودم !! ) لوس می شم !!

 

مهربون و ساده ... هیچ توضیحی ندارم واسش خب بقیه می گن !!

 

پایه ... خب این یکی رو فقط یه نفر بهم گفته ولی من یه کم می رم تو تیریپ اعتماد به نفس و اینا ... بعد می گم من پایه ی تقریبا همه چی هستم !! ... در نمی رم ... جا نمی زنم ... ( فکر کنم یه کم زیادی اعتماد به نفسم رفت بالا نه ؟!! ) خب آخه خودم حال می کنم ... اگه آدم باشم ... !!


خب کسایی که دعوتشون می کنیم : یک نوجوان کودک - چرند و پرند- تلخ و شیرین - ستاره و مهسا - زهرا

 

 

 

پ.ن : حس می کنم با این متنم گند زدم به وبلاگ ولی بی خیال دیگه ... رویش آپ می کنیم کسی اینو نخونه !!

 


 

نوشته شده توسط الهام(شمبلیله)

 

 

 

لينک
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۸٥ - IQha