یه معذرت خواهی گنده ... !!

یه معذرت خواهی گنده ... !!

 

خب همون طور که می دونین قرار بود قسمت دوم داستان " هم نشینی با کریستوف کلمب " را چهارشنبه بذاریم که متاسفانه نشد ... بعدش قرار شد امروز یعنی پنج شنبه بذاریم . ما هم کل متن ها را آماده کرده بودیم و تازه امروز یه گندکاری دیگه بالا آوردیم و می خواستیم اون را هم در ادامه ی ماجرا بیاوریم اما ...متن ها رو به همراه چند تا چیز با ارزش دیگه مثل یه کیف پول خالی ، دوتا دستمال کاغذی که زیر پای چند نفر له شده بود و ... درچند طبقه بالاتر از محل ارتکاب جرم جا گذاشتیم و چون خیلی خیلی خیلی ... مودب هستیم (!!!!!!! ) ازتون معذرت خواهی هم کردیم !! پس تا شنبه  منتظر باشید . فعلا

 

/ 9 نظر / 10 بازدید
غولیک

امشب مدرستونو میفرستیم رو هوا، پس امیدی نیست که دستتون بهش برسه!! جنگ جنگ تا پیروزی...

iqha

آره . به همین خیال باش !!‌ عمرا بتونین این کارو بکنین !

tara

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای!!!!!گوشاتونو بگیرین!صداش .....!اوه.....کر شدم!

tara

مث اينکه يخورده جيغش طولانی شد!نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

tara

راستی!!!!!يادم رفت منم معذرت خواهی کنم!آخه واسه اينکه از ريسک سوسکا.....جا نمونم!!!!!کيف پول و متنهامو جا گذاشتم!تقصير لوبی بود ديگه!!!!!کيفشو تخليه کرد تا چيز با ارزشی پيدا کنه که با ظرف سيب زمينی ها عوض کنه!تا نقشه ی شوم و پليدشو اجرا کنه!

tara

ولی هنوز به خاطر کلیدا عذاب وجدان نمی ذاره بخوابم!!!!

nini gamboo

ببین تارا اینجا یه مکان عمومی است این حرفا جاش این جا نیست

negar

mig mig

tara

اول بگو ميگ ميگ !!!بعد حرف بزن!بالاخره که جريان پنجشنبه بعدی رو می نويسن!همه خبردار می شن!شايد حتی خود مهرداد!!!!!