جلسه ی شوراها !

به نام خدا ..

توی دومین جلسه شورا خانم منطم توضیحات مفصلی درباره طرح تجمیع دادن.
سال 80 ، بنا بر مصوبه دیوان ادارات طرح تجمیع شروع شد. یعنی سازمان به جای هدایت شعبه هاش از تهران توی هر استان در کنار آموزش و پرورش کل، سمپاد اون استان رو داشته باشه.

آقای اژه ای خیلی مقاومت میکنن. دلیلشونم این بوده که آموزش و پرورش خیلی مشغله داره. (هدف سمپاد هم این بوده که چند نفر رو از این شلوغی بیاره بیرون که شدیم ما) ! وزیر آمورش و پرورش هم موافقت میکنه که تهران همین جور بمونه.

ما الان مدرسه خاص به حساب میایم. یعنی معلم ها و ... دست مدرسس ولی مالی و .. با آموزش پرورش. گویا بعد از تعویض وزیر، مدرسه و مخصوصا خانم منظم خیلی زیر فشار بودن. تا اینکه آقای اعتمادی تصمیم میگیرن که این مشکل حل بشه و با آموزش پرورش کنار بیایم تا هر روز مجبور نشن با آموزش پرورش و بازرس درگیر باشن.
و این شده که ما هم مثل باقی استانها قسمتی از سازمان کل تهران شدیم.

البته خانم منظم فرمودن که پیشنهاد دادن که مسئولیت رو بسپارن دست ریاست آموزش استان که حد اکثر به معاونت ارجا داده شه که تصمیمات و ... اونجا گرفته شه. در رده های بالا.

در مورد زیاد شدن مدارس هم گفتن که این رو خود آقای اژه ای هم میخواستن که بعضی شهرها مدارس بیشتری داشته باشن ولی اینکه هر منطقه یک مدرسه داشته باشه صحت نداره.
الان تا حدی زیاد شده که کسی با 1/3 تست کمتر، نباشه که قبول نشده باشه.
و کلا اینکه اوضاع اون وخامت توی تصور مارو نداره انگار.

در مورد خود مدرسه ی ما گفتن که خیلی سعی دارن جو شاد و خوبی وجود داشته باشه. ایروبیک و اردو ها هم برای همینه. گفتن اگر دوست دارین کاری انجام بشه حتما بیاین بگین. خودمون باید سعی کنیم همین جوری همه چیز رو نگه داریم.
گفتن خودتونو بالا نگه دارین تا نتونن بهمون آسیب بزنن.
مثلا نتایج خیلی خوب کنکور امسال خیلی موثر بوده. سعی کنین ادامه داشته باشه.

 

نوشته شده توسط ملیکا !

 

 

پ.ن. خیلی ممنون ملیکا ! نیشخند

و لازم به ذکر است که تعداد رتبه های زیر 100 کنکور امسال از فرزانگان تهران 28 نفر ، و از علامه حلی 17 نفر بوده است ! و این یعنی ها ها ها نیشخندنیشخند

(این آپ تنها برای ثبت موقعیت این روزهای دبیرستان بود در آی کیوهایمان ! !)

 

 

/ 3 نظر / 12 بازدید
پگاه

salam age mishe ma ro link konin ma dovome rahnamaii farzanegan1 hastim age sar bezanin mamnoon mishim

niloo

vaghean chenin ostadidy darid

یه دختر خوب

مرسی که لینکم کردین!!! منم فرزانگان تهرانم[چشمک] شما چندمین؟؟؟؟؟